درباره مادرباره ما

هدف، ایجاد یک فضای مناسب برای برقراری جلسات تجاری است

مرکز جلسات تجاری آثل در سال 1397 در بلوار آفریقا (نلسون ماندلا) در تهران افتتاح گردید و هدف آن تامین فضای لوکس و مناسب برای برقراری جلسات تجاری با تمام امکانات مورد نیاز شما و مشتریان شما می باشد.

امکانات مرکز

دوربین مدار بسته
دسترسی بسیار خوب
اینترنت رایگان
تلفن و فکس
پرینتر،اسکنر و کپی
ویدئو کنفرانس و تلویزیون
پارکینگ
چای و قهوه
زمانبندی انعطاف پذیر
کمد و صندوق امن
کارمندان چند زبانه
تهویه مطبوع

مشخصات مرکز

ساختمان زیبا و لابی بسیار شیک
میز پذیرش
فضای استراحت
اتاق جلسات

هرآنچه برای برگزاری یک جلسه موفق تجاری نیاز دارید

شیک، لاکچری و با صرفه اقتصادی 01

این روزها اجاره سالانه یا خرید واحدهای اداری در مناطق خوب اداری شهر تهران بسیار پر هزینه می باشد و برای بسیاری از شرکتها و کارآفرینان توجیه منطقی ندارد. حتی بسیاری از شرکتها که در تهران دفتر کار دارند هم فضای مناسب برای برقراری جلسه با مهمانان خیلی خاص خود را در اختیار ندارند. ما این فضای تخصصی و مناسب را با تمام امکانات لازم ایجاد کرده ایم و در خدمت مشتریان عزیز خواهیم بود.

تجهیزات کامل و حرفه ای 02

تلاش خواهیم کرد که جلسات شما به بهترین شکل ممکن در فضایی که ما تدارک دیده ایم برگزار شود، چرا که موفقیت شما، موفقیت ما نیز هست. همه اجزاء مرکز جلسات تجاری آثل به دقت انتخاب شده و فضاها برای بهترین کارایی جلسات طراحی شده اند. برقراری جلسات با کیفیت با استانداردهای جهانی هدفی بوده است که برای دستیابی به آن زمان زیادی صرف شده است.

فضای آرام، راحت و دلپذیر 03

فضایی بسیار راحت و دلپذیر برای استراحت ما بین جلسات طولانی برای شما در نظر گرفته ایم. کافیست لحظاتی را به استراحت و نوشیدن قهوه یا چای با طعم دلپذیر اختصاص دهید.

فضای استراحت به خوبی طراحی شده است تا شما در فواصل میان جلسات خود، در زمانی که به کسب آرامش نیاز دارید، به شما کمک کند. می توانید در زمان استراحت و در حین تماشای تلویزیون، قهوه و چای بنوشید.

با ما در تماس باشید

دفتر مرکزی

تهران، بلوار آفریقا (نلسون ماندلا)، خیابان نیلوفر، پلاک 16، واحد 2

تلفن تماس

تلفن: 02126353023

فکس:02126353023

پست الکترونیک

پشتیبانی: info@asel.ir

رزرو: reservations@asel.ir